Etiket Tofaş Apk

Etiket Tofaş

Etiket Tofaş Apk Muat Turun Versi Terkini Percuma Untuk Mudah Alih dan Tablet Android Untuk Menikmati Pemanduan di Dunia Terbuka dengan Pelbagai Pilihan Kereta.

Nilai Sekarang

Penerangan Produk

Jika anda seorang peminat permainan simulasi kereta, maka Etiket Tofaş Apk ialah permainan terbaik untuk anda. Ia membolehkan anda mengubah suai kenderaan anda dan menyediakannya untuk offroad, perlumbaan epik dan cabaran. Muat turun Apk terbaharunya untuk menikmati permainan yang menakjubkan.

Ia adalah permainan epik di mana pemain mempunyai kebebasan sepenuhnya untuk mengubah suai kereta mereka dan mereka bentuknya seperti yang mereka mahu. Permainan perlumbaan kereta realistik seperti Jalan Carx dan pencuri lumpur juga merupakan permainan yang popular. Cuba semua permainan mudah alih unik yang tersedia.

Etiket Tofaş Apk Pengenalan

Etiket Tofaş Apk ialah simulator kereta untuk telefon pintar dan tablet Android. Ia menyediakan dunia maya di mana peminat kereta boleh menaiki kereta kegemaran mereka. Terdapat berpuluh-puluh kenderaan moden dan klasik yang pemain boleh ubah dan reka bentuk mengikut pilihan mereka.

Walaupun permainan ini menampilkan simulasi perlumbaan gaya bebas, pemain masih boleh mempunyai landskap dan keadaan yang pelbagai untuk dipandu dan dinikmati. Tambahan pula, ia menampilkan permainan dunia terbuka di mana pemandu boleh mengalihkan kereta mereka ke mana sahaja mereka mahu dan mempamerkan kemahiran memandu mereka.

Jika anda seorang peminat besar aksi dan perlumbaan kereta, maka permainan Etiket Tofas patut anda semak. Ia mempunyai setiap ciri yang anda ingin miliki sebagai peminat besar kereta. Oleh itu, ia menyediakan berbilang sudut kamera, paparan papan pemuka, penyesuaian kereta tanpa had dan animasi kereta naturalistik.

Ini bukan satu-satunya permainan yang mempunyai enjin permainan yang realistik dan menawan. Tetapi terdapat berpuluh-puluh permainan lain yang terdapat di internet. Walau bagaimanapun, saya juga telah berkongsi beberapa permainan yang mempunyai sesuatu yang baik untuk ditawarkan kepada peminat simulasi perlumbaan.

Penyesuaian Kenderaan Tanpa Had

Tiada had ke atas penyesuaian kenderaan kegemaran anda dalam Etiket Tofaş Apk. Ia membolehkan anda membeli kereta sukan pilihan anda, kenderaan luar jalan dan kereta biasa. Selepas membeli kereta ini, anda boleh menaik taraf roda, enjin, rim, tempat duduk, bampar belakang dan banyak lagi barangan lain di dalam kenderaan anda.

Pelbagai Tahap Kesukaran

Jika anda seorang pemula permainan, maka anda boleh memilih tahap kesukaran yang mudah. Walau bagaimanapun, anda boleh mempunyai berbilang peringkat, termasuk Rendah, Sederhana, Keras dan Ultra. Dengan meningkatkan kesukaran, anda boleh menjadikan permainan lebih mencabar dan sukar untuk dimainkan. Walau bagaimanapun, ia akan memberi anda lebih keseronokan.

Mod permainan yang pelbagai

Terdapat pelbagai mod permainan yang boleh anda cuba dan nikmati dalam Etiket Tofaş Apk. Mod permainan ini mempunyai keadaan, landskap dan trek yang berbeza. Walau bagaimanapun, mod permainannya termasuk Time Trial, Drag Racing dan Drifting.

Muat turun dan Pasang Etiket Tofaş Apk pada Telefon Android

  • Untuk memuat turun versi terkini Apk Etiket Tofaş, ketik pada butang Muat turun APK yang diberikan pada halaman.
  • Setelah proses muat turun selesai, ketik pada Apk dan pilih pilihan pemasangan.
  • Tunggu beberapa saat.
  • Sekarang buka permainan.
  • Berikan semua kebenaran yang dimintanya.
  • Kemudian pilih kereta.
  • Ubah suai jika anda mahu.
  • Kemudian bermain.

Perkataan Akhir

Etiket Tofaş Apk kini tersedia untuk pemain yang ingin memuat turun dan memainkannya secara percuma. Ia disertakan dengan semua sifat yang anda ingin miliki dalam mana-mana permainan perlumbaan, seperti enjin permainan realistik, grafik bertenaga, animasi kereta realistik dan banyak lagi. Sekarang anda harus mencuba permainan itu selepas memuat turunnya.

Maklumat tambahan

Nama app Etiket Tofaş
versi 2.8.0
Nama pakej com.PtronPlayDigital.EtiketTofask
Keperluan Jawatan 6.0 dan Up
kategori Permainan,Simulasi
Saiz 381 MB
Harga Percuma
Mod Tidak

screenshot

Soalan Lazim

Adakah Etiket Tofaş Apk versi mod?

Adakah ia percuma untuk memuat turun dan bermain?

Bolehkah saya bermain Permainan Etiket Tofaş di luar talian?